Stalowe silosy do przechowywania zboża powlekane szkłem

  1. Strona główna
  2. / Aktualności firmy / Stalowe silosy do przechowywania zboża powlekane szkłem

Stalowe silosy do przechowywania zboża powlekane szkłem

Glass-Fused Steel Grain Storage Silos

Stalowe silosy do przechowywania zboża powlekane szkłem

Silo zbiornikowe do przechowywania ziarna wykonane ze stali pokrytej szkłem to śrubowane silosy typu Glass-Fused-to-Steel (GFS), których 0,25–0,45 mm szklanego emalu odpiera wilgoć i korozję, jednocześnie chroniąc ziarno w stanie sypkim przy bezpiecznej zawartości wilgoci 13–15%. Zaprojektowane przez Shijiazhuang Zhengzhong Technology Co., Ltd. (Center Enamel), każdy panel poddawany jest testowi wytrzymałościowemu przy napięciu 1500 V, a obudowa spełnia wymagania normy AWWA D103-09, zapewniając okres eksploatacji 30–50 lat.

Czym jest silos zbożowy GFS

Silo do przechowywania ziarna wykonane ze stali pokrytej szkłem to śrubowany silos typu Glass-Fused-to-Steel (GFS) z powłoką emalii o grubości 0,25–0,45 mm, przepaloną w temperaturze 820–930°C, co tworzy innowacyjną powierzchnię o twardości 6,0 w skali Mohsa, utrzymującą ziarno w suchym stanie przy wilgotności 13–15%. Pojemności osiągają nawet kilkaset metrów sześciennych na jedno urządzenie; połączenia śrubowe klasy 8.8 są uszczelnione, a konstrukcja z żywotnością 30–50 lat przewyższa stal malowaną w przypadku magazynowania produktów sypkich.

Płaszcz: Emalia o grubości 0,25–0,45 mm.

Wilgotność: 13–15 procent bezpieczne.

Odpalacz: 820–930 °C.

Żywotność: 30–50 lat.

Jak silos chroni ziarno

Ziarno psuje się pod wpływem wilgoci i rdzy, dlatego barierą jest nieaktywna powłoka emalii o grubości 0,25–0,45 mm, przepalona w temperaturze 820–930°C, sprawdzona metodą testu dziurkowego przy napięciu 1500 V na każdy panel. Dzięki twardości emalii na poziomie 6,0 w skali Mohsa, silos o żywotności 30–50 lat wytrzymuje erozję podczas napełniania, a połączenia śrubowe klasy 8.8 z uszczelniaczami zapewniają szczelność i utrzymanie suchej atmosfery przy wilgotności 13–15%.

Bariera: nierdzewna emalia.

Test: Panel o napięciu 1500 V.

Trudne: Wartość twardości 6,0 w skali Mohsa.

Uszczelniacz: śruby z uszczelką.

Typy kluczy, komponenty i cechy

Oferta obejmuje silosy GFS do przechowywania ziarna, silosy do sypkich produktów suchych oraz modele z dnie stożkowym lub płaskim. Podstawowymi elementami są obudowa emaliowana o grubości 0,25–0,45 mm, zestaw śrub klasy 8.8, właz inspekcyjny oraz dysze aeracyjne. Charakterystyczne cechy wysokiej jakości silosów do ziarna to test wytrzymałościowy przy napięciu 1500 V oraz ocena przyczepności na poziomie 3450 N/cm².

Dno: Koniczynowe lub płaskie.

Skorupa: Emalia GFS.

Śruby: Oklasy 8.8.

Przyczepność: 3450 N/cm².

Zastosowania silosów zbożowych

Służą one do przechowywania ziarna na farmach, w młynach paszowych oraz w magazynach sypkich produktów suchych, gdzie środowisko o stałej wilgotności 13–15% zapewnia ochronę produktu. Silosy GFS o żywotności 30–50 lat stosowane są również do przechowywania słodu, ryżu oraz proszków przemysłowych. Nieaktywna powłoka emalii pozwala na jednoczesne użytkowanie tego samego urządzenia zarówno dla żywności, jak i dla innych sypkich produktów.

Gospodarstwo rolnicze: magazyn zboża.

Młyn: karma, słód.

Magazyn: suchy towar sypki.

Proszek: przemysłowy.

Rozważania techniczne

Technicznie stal poddawana jest obróbce strumieniowej do stopnia Sa 2,5, natomiast emalia jest przepalana w temperaturze 820–930°C na warstwę o grubości 0,25–0,45 mm DFT; każdy panel przed wysyłką poddawany jest testowi wytrzymałościowemu przy napięciu 1500 V. Obudowa została obliczona zgodnie z normą AWWA D103-09, moment obrotowy śrub jest rejestrowany, a projektowany okres eksploatacji wynosi 30–50 lat, z dokumentowaną kontrolą szczelności przy wilgotności 13–15%.

Wybuch: Sa 2.5.

Odpalacz: 820–930 °C, 0,25–0,45 mm.

Test: 1500 V.

Żywotność: 30–50 lat.

Parametr konstrukcyjny |
Typowa wartość lub zakres |
Dlaczego jest to istotne |

Zakres wydajności |
50–20 000 m³ |
Hurtowe przechowywanie suchych produktów |

Grubość ściany |
2–6 mm |
Obciążenie osiowe i zbiornikowa |

Galwanizacja |
~450 °C |
Kąpiel cynkowa |

Bezpieczna wilgotność |
13-15 % |
Granica psucia |

Temperatura pracy |
-20–50 °C |
Zakres klimatyczny |

Typ dachu |
Koniczynowe złączone śrubami |
Uszczelka przeciwdeszczowa |

Projektowana żywotność |
30–50 lat |
Z konserwacją |

Powłoka |
Cynk + uszczelniacz |
Ochrona przed korozją |

Podstawa normatywna |
EN 1090 / AWWA D103-09 |
Autorysta konstrukcyjna |

Ograniczenie do kontroli |
Wnikanie wilgoci |
Potwierdź wentylację |

Jak wybrać silos na zboże typu GFS

Wybór należy dokonać dopasowując rodzaj ziarna, objętość oraz docelową wilgotność 13–15% do odpowiedniego silosu GFS, który posiada udokumentowany test przy napięciu 1500 V oraz śruby klasy 8.8. Warto poprosić o obliczenia zgodne z normą AWWA D103-09, zapisy z testów wytrzymałościowych oraz referencje innych silosów. Odrzucać oferty dotyczące pomalowanych lub nieuszczelnionych urządzeń przeznaczonych do przechowywania ziarna spożywczego.

Dopasowanie: zboże, objętość.

Cel: 13–15 procent wilgotności.

Zapotrzebowanie: Rekord 1500 V.

Sprawdź: AWWA D103-09.

Przykład studium przypadku projektu

Weryfikowany projekt magazynowania sypkich produktów suchych typu Glass-Fused-to-Steel (GFS) w Włoszech wykorzystał cztery śrubowane silosy o pojemności 1 082 m³, zbudowane w 2024 roku, do przechowywania sypkich surowców z nieaktywną powłoką o żywotności 30–50 lat. Powłoka emalii o grubości 0,25–0,45 mm została poddana testowi wytrzymałościowemu przy napięciu 1500 V, a połączenia śrubowe klasy 8.8 doskonale utrzymały konstrukcję, stanowiąc udokumentowaną referencję silosów do ziarna i innych sypkich produktów w Europie.

Projekt: własność suchych towarów sypkich we Włoszech

Lokalizacja: Włochy, Europa

Branża: Suszarnia przesyłowa

Zastosowanie: Zboże i towary suche

Produkt: GFS zbiornik silosowy łączony śrubowo

Pojemność: 1 082 m³

Ilość: 4 zbiorniki

Materiał: Szklano-stalowe pokrycie

Normy: AWWA D103-09 / ISO 28765

Rok: 2024

O Shijiazhuang Zhengzhong Technology Co., Ltd.

Shijiazhuang Zhengzhong Technology Co., Ltd. (Center Enamel) produkuje silosy ze stali powlekanego szkłem do przechowywania ziarna i suchych produktów sypkich, wytwarzane z jednej linii produkcyjnej założonej w 2008 roku; eksportuje do ponad 100 krajów i posiada prawie 200 patentów na emaliowanie. Jej emalia jest przypalana w temperaturze 820–930 °C i poddawana testom wytrzymałościowym przy napięciu 1500 V, co zapewnia kupującym pojemniki do przechowywania sypkich materiałów dokumentowaną, suchą i obojętną rozwiązanie.

Założenie: W 2008 roku w Chinach.

Użytkowanie: zboże, suchy towar sypki.

Zasięg: Ponad 100 krajów.

Test: 1500 V na każdy panel.

Zalety i ograniczenia

Zaletami są 30–50-letnie suche, obojętne wyściółki, szczelność sprawdzona przy napięciu 1500 V oraz szybka montażowa konstrukcja na śrubach. Ograniczeniami są konieczność specyfikacji systemu aerationu i monitorowania temperatury przy długotrwałym przechowywaniu, a także wymóg posiadania równego podłoża na placu budowy. Silos nie jest przeznaczony do przechowywania cieczy.

Zalety: suche od 30 do 50 lat.

Zalety: Uszczelniacz 1500 V.

Ograniczenie: wymaga aerationu.

Ograniczenie: fundament.

Porównanie z silosami stalowymi i betonowymi

W porównaniu ze stalą malowaną, silos GFS wygrywa dzięki 30–50-letniej odporności na korozję; w stosunku do betonu montaż jest szybszy, a wnętrze pozostaje bardziej suche. Tabela zestawia różne materiały użyte do budowy silosów, umożliwiając kupującemu wybór rozwiązania o najniższym koszcie cyklu życia dla sypkich produktów.

GFS: 30–50 lat suchego.

Stal: odmalowanie.

Beton: Powolna konstrukcja.

Najlepsze: Emalia GFS.

Kryterium |
Silo śrubowe GFS |
Silo ze stali ocynkowanej |
Silo betonowe |
Silo z FRP |

Powierzchnia |
Innowacyjna emalia |
Powłoka cynkowa |
Porowaty beton |
Wyściółka z żywicy |

Uszczelnianie |
Uszczelka śrubowa |
Uszczelka śrubowa |
Złącza odlewane |
Formowane |

Pojemność |
Do 20 000 m³ |
Do 15 000 m³ |
Bardzo duży |
Ograniczone |

Kontrola wilgotności |
Doskonałe |
Dobre |
Średnie |
Dobre |

Najlepsze dopasowanie |
Higieniczne na sypko |
Ogólne zboże |
Stale magazyny |
Mało suchych |

Wniosek

Silosy do przechowywania ziarna wykonane ze stali powlekanego szkłem charakteryzują się emalią o grubości 0,25–0,45 mm, przypalaną w temperaturze 820–930 °C, poddawaną testom wytrzymałościowym przy napięciu 1500 V oraz zgodnymi z normą AWWA D103-09, zapewniając 30–50-letnią żywotność w warunkach suchych przy wilgotności 13–15%. Należy precyzyjnie określić rodzaj ziarna, zweryfikować protokół testów, aby silos skutecznie chronił materiał sypki.

Specjalizacja: Emalia 820–930 °C.

Sprawdź: Test 1500 V.

Potwierdź: AWWA D103-09.

Często zadawane pytania (FAQ)

Czym jest silos na zboże ze stali powleczonych szkłem?

Jest to silos śrubowany ze stali powlekanego szkłem, z emalią o grubości 0,25–0,45 mm, przypalaną w temperaturze 820–930 °C, poddawaną testom wytrzymałościowym przy napięciu 1500 V oraz zaprojektowany do 30–50-letniego suchego przechowywania ziarna przy wilgotności 13–15%.

Dlaczego warto wybrać GFS zamiast stali lub betonu?

Przypalona emalia tworzy 30–50-letnią obojętną, suchą barierę bez konieczności ponownego malowania, a konstrukcja śrubowa montuje się szybciej niż betonowa.

Jaką wilgotność może utrzymać?

Silos został zaprojektowany tak, aby utrzymać ziarno w bezpiecznym zakresie wilgotności 13–15%; przy długotrwałym przechowywaniu należy uwzględnić system aerationu.

Jakie standardy obowiązują?

Obudowa spełnia wymagania norm AWWA D103-09 i ISO 28765, śruby są klasy 8.8, a zakład posiada certyfikat ISO 9001.

Jaka pojemność jest dostępna?

Pojemności silosów są dostosowywane indywidualnie; dokumentowanym referencją jest instalacja czterech silosów o pojemności 1 082 m³ przeznaczona do przechowywania suchych produktów sypkich, a większe gospodarstwa stosują równoległe silosy.

Jak jest instalowany?

Zbiorniki montowane są na przygotowanej podłożu przez lokalne ekipy pod nadzorem dostawcy, bez konieczności dokonywania spawania wewnątrz obiektu.

Sugerowany CTA: Proszę przesłać naszemu zespołowi inżynierskiemu informacje o rodzaju ziarna, jego objętości oraz docelowym poziomie wilgotności, aby otrzymać specyfikację silosu GFS oraz spis dokumentowanych referencji.